| Horea11 a întrebat:

Care-i faza cu 21 12 2012 acum a zis e e sfarsitul lumii(imi vine sa vomit cand aud chestia asta) si acum zice ca e in 2036, voi credeti in porcariile astea?

3 răspunsuri:
| qDr0g a răspuns:

CINE A SPUS ASTA E... inconstient si in jigneste pe DOMNUL IISUS HRISTOS si daca se maniaza pe asthia poate veni...[stai mai linistit ca nu vi'ne]
funda?
big grinbig grinbig grinbig grin

| oo3 a răspuns:

NU crede tot ce auzi ca vine sfarsitul lumi nu-mai bunu DUMNEZEU stie cand E.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va fi nici un sfirsit, omul nu va sti niciodata, cind va fi.Astea sint povesti inventate ca sa distraga atentia omului, sa poata "ei" sa isi faca jocurile.Numai bine.