| anonim_4396 a întrebat:

TPU imi pare rau sa dau vestile astea proaste dar sa stiti ca luna se misca si nu e normal sa se miste luna am vazut eu link va dau si sa vedeti asta http://www.youtube.com/UrsuAdams e primul care apare 9.9.11 uitaiva toti si o sa vedeti atuncia acel om are dovezi si vrea sa le spuna la oameni ca exista nibiru face si videocliprui sa stiti si el zice ca nu face fake nu face pentru bani doar frea sa ne dezvaluie sa spuna adevarul ce ne mint astia de la NASA asia nu mai ascultati toate prostile la tv si uitati-va mereu pe canalul lui ala si nu fac reclama TPU pe cuvant chiar luna se misca sa stiti si nu e normal sa se miste si o sa vedeti pe la sfarsit ca o sa arate si o planeta dupa luna care s-ar zice ca e planeta nibiru http://www.youtube.com/UrsuAdams uitati linkul daca va uitati dau fundita si vot mare la toti si sa nu mai credeti toate prostile la tv

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

M-a miscat (la propriu!) felul in care ai facut postarea. Ba mai mult, m-a luat si cu parestezie-n zona testiculului drept.

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@ApexPredator
oi glumi tu...da daca stai mai des pe aici vezi zilnic 10 postari de genul asta de la tipi care nu glumesc...

| mihaibrasov a răspuns:

Clar, luna se misca. Ce ne facem acum? Singura solutie o noua revolutielaughing. Cat de penibil poate sa fie canalul asta de youtube. laughing

| MadnessCaffe a răspuns:

Se misca Luna sau se misca Pamantul?

| Bogdanux a răspuns:

Bun...

Acum trage aer in piept, expira usor, si scrie din nou in ***, dar corect!

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Uite unde era Sherlock. Si cand am vrut sa imi rezolve cazul cu cutremurul fals, el nu ca, betmen! betmen!

| evostyle7 a răspuns:

Ai stat vreodata in viata ta noaptea afara, sau mai bine zis ai vazut vreodata luna pe cer cu ochii tai? Eu nu cred. Totul e intr-o continua miscare, stim asta chiar de la inceputuri. Mai gusta si tu din realitate si incearca sa-ti dezvolti putin imaginatia si in spatiu nu doar in plan.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mori tu! Dar gramatica de unde ai luat-o, de pe luna?

| ApexPredator a răspuns:

Doamne ba da voi chiar credeti asta ce tampiti sunteti laughing rolling on the floor eu doar glumeam