| Ele94 a întrebat:

TPU mi se pare mie sau trece Repede, Timpu, cand ascult Muzica Rock de ce trece timpu repede cand ascult Muzica Rock voua nu vi s-a parut ca cand asculti Muzica Rock trece Timpu Repede?

5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Totdeauna când petreci timpul într-un mod plăcut va trece mai repede.

| Woodenpints91 a răspuns:

Faci exces de evident.

| sabin89 a răspuns:

Muzica rock se canta in viteza. Si stii ce spune teoria relativitatii despre timp cand viteza creste.

| KyraW a răspuns:

I sense a rock virgin.Ca sa si raspund:ce e bun trece repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, respiră...