| MCRgurl a întrebat:

Voua nu vi se pare ciudat cat de repede trece timpul cand asculti muzica?deci stau de la 17 si acum e 18:21 si parca au trecut doar 2 minute.

8 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Da la asta ma gandesc si eu tot timpul,timpul din pacate trece atat de repede cand facem ceva ce ne place, si cand suntem undeva: scoala, lucru, trece atat de greu de zici ca stai de o zi intreaga si mai ai inca o zi de stat.
O seara placuta!

| Chérrrie a răspuns:

E adevarat. Nici nu observi cum trec orele, cand stai la calculatorlaughing

| MCRgurl explică (pentru Chérrrie):

Stiu,cand stai pe fb sau mess laughingdar eu si cand ascult muzica la mp4 nu realizez cand trece timpu.de exemplu am ascultat odata noaptea muzica si n-am observat ca toti s-au culcat si era 1 noaptea si eu eram singuru nebun treaz laughing

| MCRgurl explică (pentru Chérrrie):

Eu mai si credeam ca e 10:30

| Chérrrie a răspuns (pentru MCRgurl):

Tarelaughing

| Elena1994 a răspuns:

Stiu si eu cum ehee hee

| Joey95 a răspuns:

So true.

| denisa_8109 a răspuns:

Când asculți muzica, nu realizezi când trece timpul, mai ales dacă acele melodii pe care le asculți îți amintesc de un anumit lucru, sau te face sa te simți bine.