| ElGreco a întrebat:

Unii oameni pot afla despre personalitatea celorlalţi doar dacă le cunosc scrisul. Ştiţi siteuri de genul ăsta unde mi-ar putea da înformaţii despre persoanele care scriu înclinat spre stânga /dreapta etc?

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Da.Si cele mai multe femei si-au dat seama de caracterul si personalitatea mea dupa penis.Nu aveam nici caracter,nici personalitate da'ele, dupa ce m-au vazut gol, cica;-Chiar nu inseamna nimic caracterul si personalitatea decit in imaginatia unor "neimpliniti". Stii cumva un site despre asa ceva?

| ElGreco explică (pentru harciog):

Degeaba încerci să pari amuzant, că nu eşti... Îmi pare rău!

| harciog a răspuns (pentru ElGreco):

Si nu inteleg de ce-ti pare rau? Nu poti merge inainte simplu fara a lua in seama nulitatile?

| ElGreco explică (pentru harciog):

Întrebarea asta trebuia să ţi-o pun eu ţie. Dacă nu aveai un răspuns care m-ar fi putut ajuta de ce, mă rog, ai mai luat în seamă întrebarea mea?

| harciog a răspuns (pentru ElGreco):

Ai dreptate dar sa nu crezi cumva ca am ceva personal cu tine.Raspunsul a fost mai mult o reactie instant la vederea invelisului fals al moralitatii asupra unei persoane, vizavi de "personalitate"caracter si alte chestii fantasmagorice pentru mine.

Răspuns utilizator avertizat
| Skylar a răspuns:

Exista cursuri pentru asa ceva, si acolo te invata tot tacamu, inclusiv partea cu sexualitatea

| KyraW a răspuns:

Cei care scriu spre dreapta sunt pesimisti. Spre stanga e, in mod logic, opusul

| Vizitiul a răspuns (pentru KyraW):

Dar cei care scriu drept, asa ca mine, cum se numesc?

| MasterOfDisaster a răspuns (pentru Vizitiul):

Realisti :]

| PinkPanther a răspuns:

Exista carti depre asa ceva, le gasesti la domeniul psihologie. Mergi intr-o librarie si cauta, sau mai simplu cauta pe net carti sau documente pdf despre asa ceva

| traveler a răspuns:

Pai nu prea vad la ce iti foloseste,pe calculator toti scriem normal,eu cred ca un psiholog te poate ajuta nu zic la bascalie,se cheama grafologie si este si o sectiune speciala in criminalistica daca nu stiai,deci trebuie antai sa studiezi comportamentul omului,apoi incepi a compune un puzzle (profil) despre personalitatea,caracterul,viciile,lui coroborand datele si tipicul scrisului, ma rog este o adevarata pledoarie greu de expus in doua vorbe, etc.

| traveler a răspuns:

Uite intra aici si mai documenteaza-te:http://www.preferatele.com/docs/drept/4/criminalistica--exam1.php