| anonim_4396 a întrebat:

Urat din partea celui care la o intrebare pusa de mine a votat nefolositor majoritatea raspunsurilorwinking

Răspuns Câştigător
| Ben. a răspuns:

Nu -ti bate capul. imbecilii nu se termina niciodata, doar se schimba.

14 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Uratttt. da` urat. rau rau de tot...de ce te macina? c`est la viewinking... daca ar fi ca toti sa fim revoltati pentru fitece "nefolositor" atunci laughing ce s-ar mai alege de TPU? confused?

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nush cine a facut asta dar eu una nu dau stupid niciodata.happyNush dc unii dau stupid cu toate ca raspunsul este bun.happy

| anonim a răspuns:

Propun sa fie scos de pe TPU, nu merita ca o persoana ca el sa stea printre noi.crying

Janina
| Janina a răspuns:

Si tu nu ai dat vreo 20 si ceva de stupid, chiar lu rroxi43 la un raspuns deloc stupid...nu de alta da e preferata mea...nu mai comenta fiecare voteaza ce vrea, uita-te in curtea ta mai intai.

| Cryss a răspuns:

Lasa sunt niste oameni care nu au ce face, dupa cum se comporta ai zice ca sunt invidiosiwinking, asta e happy.

| andi a răspuns:

Offff, sa-i fie rusine! sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asha, shi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e vorba ca mi-a dat mie nefolositor.chiar nu'mi pasa ce voturi primesc.era vorba de ceilalti useri care au raspuns si au primit votu' ala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu m-am obisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@secretel happy eu vorbesc de votul in masa. dat fiecarui raspuns.nu de un raspuns specific. daca mie acel raspuns al lui rroxi mi s-a parut stupid l'am votat ca atare.si daca te uiti atent am dat mult mai multe voturi de folositor inteligent si amuzant decat restul'.ca tot vad ca ai studiat atenta ce am votatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sincer, nu dau stupid decat atunci cand e cazul.
Nu sunt ca altii care ataca, chiar daca nu obtin nimic de pe urma voturilor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca n am fost eu. de fapt, sigur n am fost eu. eu dau doar : inteligent, amuzant si ...stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca voturile au pus stapanire pe voilaughing)

| Raluca_7548 a răspuns:

Duamnii. daca si de la voturi va suparatioh go on.Bizzare.fiecare dupa cum credehee hee.nu te mai supara atattongue.