| paul43red a întrebat:

V-a hipnotizat vreodată o colegă de clasă?

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Da, in clasa a patra la generala, imi placea de o fata, colega de clasa, si mergeam acasa si cam o ora imi trebuia sa imi revin, in acea ora ma gindeam la ea si visam cu ochii deschisi cu ea. Acum, cand privesc in urma, realizez ca nici nu era cine stie ce frumusete de fata. Dar mi-a placut, incit sa ma "hipnotizeze". happy

| Violleta2022 a răspuns:

Copii nu pot hipnotiza pe nimeni laughing

| T0T a răspuns:

Da, la ce corp avea...

| johnnny123 a răspuns:

Tu ți-ai făcut trei conturi ca să pui întrebările:

1." V-a hipnotizat vreodată o colegă de clasă?"
2. "Ați fost vreodată hipnotizați de un profesor/profesoară?"
3. "Ați fost hipnotizat vreodată de un membru al familiei?"

Cine mai urmează să te hipnotizeze? Casierița de la supermarket? Poștașul?

| ReddY25 a răspuns:

Urmează

| Vântulalb a răspuns:

Nu oricine poate hipnotiza. Iar copiii, niciodata.
A, poate ai ramas hipnotizat de frumusetea ei. Asta e alta treaba. E un fel de a spune, dar nu are nimic de a face cu hipnoza.