| anonim_4396 a întrebat:

V-ati intrebat vreodata cum arata sufletul? Are o forma, o culoare, e fericit sau il doare?

Răspuns Câştigător
| Cryss a răspuns:

Eu as vrea ca sufletul meu sa fie movbatting eyelashes nu stiu de ce. asa mi-a venit pe moment happy. Ar fi tare ca fiecare sa aiba o anumita culoare si forma happy. Poate sufletul meu e in forma de stea sau floare blushing. Si cred ca atunci cand e fericit straluceste si iti da aceea incredere in sine ce radiaza pur si simplu pe fata ta happy. iar cand e trist e gri, morocanos si tu esti irascibil, lumea te ocoleste cand vede ce urat te uiti la ei laughing.
Parerea mea tongue.

5 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Nu-mi pun intrebare care ma fac sa par senila. De fapt, imi pun, dar le gasesc tot eu raspuns happy

| Onutzu a răspuns:

Stai sa ma uit sa vad ce culoare are. laughing

| Onutzu a răspuns:

Intrebarea asta ar trebui interzisa minorilor sub 14 ani.Ca pote cineva chiar incearca sa se despice sa isi vada sufletul. laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca e mic, verde, scarbos, e drogat, ma influenteaza in tot ceea ce fac, nu il doare nimic, are el niste dureri in...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sufletele sunt de doua tipuri:
1.Sufletele oamenilor buni si drept credinciosi care sunt albe si stralucitoare ca soarele.
2.Sufletele oamenilor rai, ceia care au trait in pacat toata viata, aceste suflete sunt intunecoase