| GabiPiff a întrebat:

Vatzi intrebat vreodata cu puteti manipula gandurile cuiva? Cum ar fi la ce culoare se gandeste?

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Da, cateodaat chiar a-si vrea sa vad gandurile altora, insa sunt constienta ca nu se poate, doar acela de la romanii au talent, magicianul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culoare? Serios?! Chiar nu am nimic mai bun de făcut în viaţa asta decât să aflu la ce culoare se gândeşte cineva?

Poţi afla uşor gândurile unei persoane, sau starea ei de spirit, pentru că te ajută mult celelalte aspecte; mimica, gesturile pe care le face, felul în care vorbeşte, tonul cu care o face, etc. Dar chiar ghicitul de culori, mai las-o naibii de treabă.