| Change a întrebat:

V-ati intrebat vreodata cum a aratat nimicul inainte sa apara lumea? Daca da cum credeti ca arata?hee hee. funda pentru cel mai interesant raspuns.

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Nimicul... exista insa a fost invins de cantitatea mare de puritate si iubire pe care Dumnezeu a creat-o. Acum se ascunde in inimile intunecate ale celor cu ganduri rele. Dar intr-o zi va reveni si se va razbuna. Ne va inghiti pe toti, vom deveni orbi, surzi si singuri deoarece vom fi teleportati intr-un intuneric de unde nici gandurile nu ni le vom putea insusi. Vom zace astfel pana cand vom muri, iar din pacate nici de acest lucru nu vom fi constienti cand se va intampla. Nimicul desi semnifica ceva inutil, poate deveni ceva inspaimantator.
laughing Ascult muzica si atunci cand fac asta imi vin niste idei foarte ciudate big grin.

3 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

De multe ori m-am intrebat asta.Pai eu imi imaginam nimicul asa mai, nimic.Adica negru peste tot, fara sa mai existe nimic altceva.

| lynes a răspuns:

Inainte ca Dumnezeu sa creeze lumea, pamantul era gol.Nu erau nici plante, nici animale.Doar pamant

| Ancu1592 a răspuns:

Cand am intrebat-o pe profesoara de religie, ne-a pus sa inchidem ochii si sa-i spunem ce vedem iar noi i-am zis ca nu vedem nimic doar negru...si ea ne-a zis ca asa arata si inainte ca Dumnezeu sa faca lumea.