| NoNameJunior a întrebat:

Va place sa compuneti?

Răspuns Câştigător
| BiancaDenisa a răspuns:

Da,imi place foarte mult! Imi place inca de cand eram mica iar la gradinita ne punea educatoarea sa spunem mici povestioare iar eu mereu aveam cea mai bogata imiginatie.Deci,da.iubesc sa compun orice si despre orice!

18 răspunsuri:
| BebeStrumf a răspuns:

Foarte mult. Daca ai vedea ce improvizez, razi de pici jos din picioare!

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Ador sa compun melodii de chitara love struck La versuri nu sunt bun, dar la ritm chiar ma pricep big grin

Sper ca te-am ajutat happy

| aliceinchains a răspuns:

Da, îmi place. Compuneam niște texte, dar trebuie' să am starea necesară și chef...și de obicei, nu am.

| BiancaDenisa a răspuns:

Multumesc mult pentru ca ai desemnat raspunsul mea castigator!

| NoNameJunior explică (pentru BiancaDenisa):

Pentru putin.
ceilalti, fara suparare! dar ea mi-a povestit mai in amanunt de ce ii place.

| fosnet a răspuns:

Foarte mult! Tie?

| NoNameJunior explică (pentru fosnet):

Da! foarte mult pentru ca am si imaginatie si ma descurc de minune! NU MA LAUD!

| fosnet a răspuns (pentru NoNameJunior):

Bravo,esti deosebita! In plus, mai si gandesti si pentru asta te admir! happy

| NoNameJunior explică (pentru fosnet):

Sunt deosebita, ha?batting eyelashes
multumesc!

| fosnet a răspuns (pentru NoNameJunior):

Nu trebuie sa imi multumesti pentru o evidenta.Tu vei avea stele care stiu sa rada-mult succes!

| NoNameJunior explică (pentru fosnet):

batting eyelashes
majuscule si majuscule!

| fosnet a răspuns (pentru NoNameJunior):

Bucuria ta ma face sa ma simt bine! happy

| YummyPuff a răspuns:

Da foarte multbatting eyelashesprin asta ma linistesc mai ales cand ploua am cea mai mare inspiratie

| Adys a răspuns:

Da

| NoNameJunior explică (pentru Adys):

De ce iti place?

| Adys a răspuns (pentru NoNameJunior):

Mereu mi-a placut si-mi va placea ca am inspiratie si imaginatie, dar cind n-am dispozitie sau sunt enervat urasc sa compun.