| rap4us a întrebat:

Cui ii place muzica rap si ce cantareti? Obisnuiti sa compuneti versuri?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie : Doddy şi Nane. Am compus o poezie, care ar merge cu-n ritm hip-hop.

| Nastia a răspuns:

Eminem,50 cent,Parazitii, Grasu XXl, Maximilian, Bitza, Bug Magia.Nu scriu versuri de melodii, doar poezii.nu prea abordez tema sociala in poezii.

| Musique a răspuns:

Ascult rap.Nu contează cine cântă, dacă melodia este bună, și pe gustul meu.
Baftă.

| TheAce a răspuns:

Sunt rocker de mic dar respect rap-ul romanesc de calitate. Vorbesc aici in principal de Cedry2k, care e de departe cel mai bun si implicit de Haarp Cord (Carbon e rapper-ul meu favorit). Compun si versuri, lucrand si ca textier si colaborand cu anumiti artisti romani.

| dragos9234 a răspuns:

Imi plac unele melodii.
Cantaretii romani de rap sunt cam nesimtiti.
nu obisnuiesc sa comun.

| Vans a răspuns:

20 cm, în special Paraziţii, raku şi din când în când Immortal Technique.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Underman, Raku, Carbon, Cedry2k, Aforic, A.D.N, Parazitii, etc. Da, compun versuri.

Răspuns utilizator avertizat
| blueskies14 a răspuns:

Mie imi place Doc, Parazitii, Deliric, Nwanda, Aforic, Specii, Bitza. Nu compun, desi sunt fata inainte imi placea sa fac battle cu niste prieteni. big grin

| rap4us explică (pentru blueskies14):

Esti prima fata care stiu ca asculta rap

| blueskies14 a răspuns (pentru rap4us):

Eh naa laughing. Decat manele sa involuez.