| Alberto_3830 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata ca in momentul in care urma sa aveti un contact cu cineva, apel, sonerie usa, etc. sa va ganditi la persoana respectiva inainte sa intrati in contact.
Mi s-a intamplat de mai multe ori (2-3) ori ca sa ma sune cineva, si cu 2-3 secunde inainte sa sune telefonul sa ma gandesc la persoana respectiva.

Răspuns Câştigător
| bebelusa_9541 a răspuns:

Da...si mie mi se intampla! Cred ca oricui i se mai intampla asa! De exemplu prietena mea daca spune ca se va intampla ceva asa va fi si inainte zice,, presimt eu" ...nu stiu cred ca sunt niste chestii legate de psihic sau cine stiesmug

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Aha. Si ce vrei de fapt sa ne comunici? Ca esti indragostit?

| MeScorpion a răspuns:

Asa, si ?

| Kosuchin a răspuns:

Altfel spus, nu esti paranormal.

| dexro a răspuns:

Da... toti patim asta happy mie mi se pare normal, avand in vedere ca ai cam 10 000 de apeluri pe an, apeluri ce vin de la 3-4 persoane in general. persoane la care te gandesti si foarte probabil ca si ele se gandesc la tine, persoane cu care ai un program relativ asemanator este o probabilitate destul de mare ca de 2-3 ori sa te sune exacnt cand te gandeai la ei

Sau poate ca exista si o lume magica nevazut, lume ce pe mine ma amuza happy

| Libelle a răspuns:

Daca era 1 minut inainte ma gandeam ca ai chemat apelul persoanei printr-o putere din aia de concentrare de inviidiat
Asa cu 2-3 secunde...coincidenta

Si da, da, mi s-a intamplat

| 4b a răspuns:

Tuturor ni se poate intampla acest lucruhappy
uite, exact acum 1 min ma gandeam sa intru pe site si sa raspund la niste intrebari cu logika, si...am dat de intrebarea talaughingwinking

| Cσσкiє a răspuns:

Da, eu când iau telefonul în mână şi mă gândesc să le dau părinţilor un mesaj exact atunci primesc unul!
Şi mai sunt multe chestii...happy

| ombladon a răspuns:

Si mie mi se intampla multe chestii asemanatoare (chiar foarte multe) sau sa ma gandesc la o melodie si sa apara o masina cu mel respectiva...

| Evolution a răspuns:

Dar cam mereu se întâmplă şi nu înteleg care e problema? eu acum 3 l-am invitat pe unu la mine şi mă gândeam la el când o să ajungă (i-am zis la ora fixă) şi după 2-3 secunde a ciocănit la uşă happy nu prea văd care e problema dar dacă ţi se pare pananormal sau telepatie sau nuştiu ce laughing atunci te înseli

| Miki_2661 a răspuns:

Da, şi mie mi se întâmplă de multe ori. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca realitatea nu e liniara, e rotativa in plan liniar. Noi percepem realitatea cu intarziere si raman informatiile in subconstient. Realitatea subconstientului e cognitiva dar nu sunt activate informatiile.

| YeyethisShitLookLikeAToupee a răspuns:

Imi ghicesti si mie in palma?laughing) si nu, nu mi s-a intamplat...