| SmArTy90 a întrebat:

Va salut, am si eu o intrebare despre un telefon LG K8 2017, cand primesc un apel soneria incepe sa sune tare si dupa vreo 2 secunde se aude mai incet, asa face la orice sonerie. Care e treaba? Thanks.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu te mira, e LG.

| SmArTy90 explică (pentru Bula):

Nu cred ca e vorba de asta ca e LG... poate o fi pe undeva prin setari si nu stiu eu, cu toate ca am cautat peste tot, nu stiu

| Bula a răspuns (pentru SmArTy90):

LG-urile sunt vestute de slaba finctionare a tonurilor de apel,

| Crackman a răspuns:

Vezi la setari sa nu fie in treapta. Soneria la apel.

| SilviuStelian a răspuns:

Vezi in setari pe acolo la apeluri sa nu fie la setat gen sa coboare de la tare spre incet.

| SmArTy90 explică:

Am rezolvat, am descarcat google keyboard, la asta vibreaza.