| iloveyoumybby a întrebat:

Funda! Vi s-a intamplat vreodata sa fiti certat cu persoana iubita si sa nu vorbiti cateva zile si sa aveti momente cand dintr-o data va apare in minte si va ganditi intens la el/ea si simtiti ca vreti sa stiti ceva de acea persoana sau sa primiti macar un semn de la ea (in cazul meu de la el), ma refer sa va ganditi tot timpul si acest lucru sa va produca o stare de tristete, iar chiar in momentul in care va ganditi, acea persoana sa va trimita un mesaj, sau sa sune. sad Vi s-a intamplat? Credeti ca asta inseamna ca amandoi ati avut ganduri reciproce?

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Sigur ca voi doi sunteti conectati, sunteti pe aceeasi lungime de unda, va simtiti unul pe celalalt. Este foarte frumos! Pacat ca va certati. N-ati putea evita certurile?
~Roxetta

| Skyglory95 a răspuns:

Cred ca da.parerea mea e ca atat tu cat si el nu ati rezistat sa stati suparati mai mult...asta e un semn ca va potriviti nu o pura coincidenta...din moment ce te-a sunat inapoi inseamna ca regreta ca v-ati certat si ca mai vrea o sansa.acordai-o si nu iti va parea rau!

| Crissulina18 a răspuns:

Da,in permanenta!happyUneori mi s-a intamplat sa doresc sa sun si sa fiu sunata de el, iar in acelasi timp sa ne trimitem sms.uri chiar sa ne sunam si chiar sa ne vedem chiar si intamplator insa amandoi cu gandul la noi2.Dar totusi exista un darbig grin se mai intampla ca unul dintre cei2 sa se gandeasca mai mult decat celalalt, oricum este un lucru bun sa aveti ganduri reciproce, inseamna ca exista f multe lucruri in comun in aceea relatie.