| LifeisALL a întrebat:

Viata e simpla dar noi o complicam prin multe nimicuri?

15 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Atunci cand crezi ca viata e grea... poate deveni si mai grea. happy
Cine te-a mintit ca viata este simpla?

| sabin89 a răspuns:

Printre lucrurile cu care o complicam, or fi si nimicuri. Dar majoritatea nu sunt nimicuri. confused

| RAY a răspuns:

Da asa e, mereu o complicam in loc sa o simplificam

| sublime89 a răspuns:

O complicam cu nimicuri si nici nu ne dam seama. Noi credem ca asa e normal, pentru ca fiecare om da dupa ceilalti. Toti vrem sa facem ce fac ceilalti, si sa avem ce au restul oamenilor.

| WhatheWow a răspuns:

Dacă îmi spui tu, de ce consideri că viața e simplă...
O fi pentru cei care au totul pe tavă dar pentru cei care luptă în fiecare zi pentru a merge mai departe...

| dragos9234 a răspuns:

Viata este viata.
Noi o facem asa cum vrem

Răspuns utilizator avertizat
| Buresbista123 a răspuns:

Adevarat baga o funda la nenea

| adywow a răspuns:

Toata viata tanjim la ce nu avem, dupa ce obtinem ne plictisim, si uite asa ne complicam viata

| LuMix a răspuns:

Da asa ai perfecta dreptate

| L7w7n7d7 a răspuns:

Nu.

| BideuSeIntoarce a răspuns:

Asa este.
Multe persoane daca plac o persoana nu au curajul sa i-o spuna in fata.Trist,nu?

| VladLungu a răspuns:

Aceeasi parere am si eu.

| bogdan133 a răspuns:

Exista o relatie cauza-efect. ceea ce afecteaza toata viata noastra, cea mai mica decizie luata poate avea un efect imens asupra vietii noastre.

| SoundTHeWave a răspuns:

Mereu o sa vrem mai mult, asta e firea omului.