| Vernusio a întrebat:

Vine sfarsitul lumii din cauza asteroidului care se apropie de Pamant pe 12.10. 2017?

20 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vine si mor neînsurat asta e problema existențiala a speciei umane in aceste zile sa imi gaseasca sa fata si mie

| Freya1 a răspuns:

Nuuuuu

| Crackman a răspuns:

Dawinking iar eu o sa ma apuc in a omara oameni cu gloante sa nu sufere de la asteroidhee hee va rog nu mai puneti botu la prostii care nu au logica.

| N0xEterniS a răspuns:

Se spune ca nu sunt intrebari stupide, zi de zi vad ca aceasta chestie nu e valabila pe TPU. Asteroidul ala de care vorbesti tu se numeste 2012 TC4 si are intre 20 si 40 metri. Nu stiu daca tii mine, dar in 2013 un mic asteroid a lovit un orasel din Rusia, a deteriorat in jur de 7.000 cladiri si a ranit in jur de 1.500 oameni. Acum, tu nici macar nu esti sigur ca va lovi pamantul si deja pleci la sfarsitul lumii? Chiar daca va lovi pamantul, 69-70% e apa. Dar ca sa te linistesc, uite ce a spus Detlef Koschny, capul organizatiei Near-Earth Object ''There is one in a million chance that it could hit us''

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A venit, eu am murit.

| DovleacTurbat a răspuns:

Eu stiam de 23 cum 12 ma? Nici apocalipsa asta numai e ce a fost. :'(.

| 393Dan a răspuns:

Daca tot murim. Ai ceva ultime cuvinte sa-mi spui? Aceasta fiind probabil ultima data cand ne vedem.

| missfatadelatara a răspuns (pentru 393Dan):

Ai fost un prieten bun. Sper sa capeți aripioarele alea pe care ți le dorești din copilărie. rolling on the floor)

| 393Dan a răspuns (pentru missfatadelatara):

Cine stie, poate vom fi prieteni buni, amandoi cu aripioare si dupa 12.10

| missfatadelatara a răspuns (pentru 393Dan):

Poate...

| 393Dan a răspuns (pentru missfatadelatara):

Ai indoieli?

| missfatadelatara a răspuns (pentru 393Dan):

Ma îndoiesc ca o sa fim prieteni. O sa ne batem și atunci pentru ciocolată. rolling on the floorrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru 393Dan):

Te iubesc!

| 393Dan a răspuns (pentru missfatadelatara):

Ciocolata? se pare ca avem o problema (╯ಠ_ಠ)╯︵┻━┻

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

De asemenea \(^o^)/

| Roxin a răspuns:

Sa vina, si-asa trebuia prasit pamantul din spatele gradinii. Numa bine pica.

| T2LS a răspuns:

Un asteroid de 30-40 de metri nu este capabil să provoace distrugeri semnificative, nici pe aproape.

| Daniela000 a răspuns:

Nimeni nu stie cand vine Sfarsitul Lumii!