| `KiddO` a întrebat:

Vise... Nu credeti ca este frumos sa visezi, asa, cu ochii deschisi? Sa iti inchipui ca totul e perfect >8-. Sa visezi la viitorul tau... :X Pur si simplu uiti de toti si toate lucrurile. Te fac sa vrei sa mergi mai departe. happy
Voi nu visati cu ochi deschisi? laughing nu de alta dar eu da.si ma tem sa nu fie ceva in neregula cu mine laughing (glumesc)

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Eu visez cu ochii deschisi mai mereu.Atat de mult incat nici nu imi mai dau seama cand inca visez si cand e realwhistling

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

E bine sa visezi sie frumos, dar trebuie sa stii cand sa te oprestiwinking

| Narfundo a răspuns:

Esti bolnava.{glumesclaughing}. Majoritatea visam nu iti fa griji, doar ca unii nu vor sa recunoasca.

| foxi a răspuns:

E bine sa visezi asa ca tine! posibil esti indragosti!

| `KiddO` explică:

Da, da. eu una stiu cand sa ma opresc tongue