| kathessa a întrebat:

Visati cu ochii deschisi? La ce?

Răspuns Câştigător
| missME a răspuns:

La multe lucruri...
as sta o zi intreaga cu ochii pe tavan si nu as avea timp sa vizes la tot ce imi doresc...

visez la viitor, la ce voi face, cum va fi viata mea si bineinteles visez ca va fi mai bine. dar deh, nu putem trai numai din vise, desi avem nevoie de ele uneori...

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

La o viata mai bunahee hee.

| arysa a răspuns:

La o viata cu mai putine probleme, cu mai putina invidie si rautate.

| JustMeFlory a răspuns:

Ehhh...la multe lucruri! Visez la vacanta urmatoare de vara! va fi cea mai frumoasa din viata mea!:X

| RappK a răspuns:

Da.foarte des...

nu visez neaparat numai la un lucru pentru ca am foarte multe vise!big grin

| dulcika a răspuns:

Da.happy
visez sa fiu cu baiatul iubitcrying

| missME a răspuns:

Ms pentru fundita :*

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Da.Visez la ziua in care voi putea fi si eu fericita la scoala.

| danukck a răspuns:

Da visez la palma pe care mi-a dat`o mama oh go on.rolling on the floor)laughing)))...