| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa visati cu ochii deschisi?(daca tot e atat de cruda realitatea cateodata...)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place, de fapt, fac asta de cand ma stiu, dar trebuie sa nu uiti ca exista si o realitate cruda, caci astfel cand te trezesti risti sa nu mai faci fata realitatii. e un mijloc de relaxare des folosit de ulte persoane

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Imi place sa fac asta destul de rar pentru ca mi se pare ca ma cufund intr-o lumea perfecta in care totul e bun, iar realitatea e cu totul alta.Destul de dezarmanata treaba cand realizezi diferenta din ce in ce mai mare dintre real si irealul personalwinking

| BRG a răspuns:

Eu mereu visez cu ochii deschiși, și mai ales la lucruri plăcute.

| tyana a răspuns:

E cam periculos sa faci asta, mai ales daca nu esti bine ancorat in realitate!

| Lary a răspuns:

Da.In viata mai avem nevoie si un pic de basm, nu numai realitate

| karra a răspuns:

E frumos sa visezi cu ochii deschisi dar cateodata trebuie sa te trezesti si sa continui viata nedreapta pe care o duci. si stii cum se zice, in ziua de azi visele dauneaza grav sanatatii happy

| dydy21 a răspuns:

Eu in general visez foarte mult cu ochii deschisi sau nu.
Nu visez neaparat la o lume perfecta ci la unele lucruri care s-ar putea intampla si care mi le-as dori foarte mult... Un exemplu ar fi sa ma intalnesc cu cineva pe strada si sa ne indragostim amandoi unul de celalt sau tampenii din astea laughing eu visez la asa ceva deoarece nu prea am avut parte de dragoste pana acum (nu ca as dispera, am destul timp) :*

| Blanketation a răspuns:

Sa stii ca de obicei fac asa ...Imi place sa traiesc intr-o lume in care totul este... bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand trec pe langa un Audi A3 sau A4 ma visez in el.