| RuxMorgenstern a întrebat:

Voi credeti in reincarnare sau stiti ce este parapsihologia, pentru ca eu sunt pasionata de asta. Va rog fiti seriosi si nu lasati raspunsuri rautacioase v-am rugat frumos. Funda celui mai frumos raspuns sau celui caruia imi place cum se exprima.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reancarnarea,greu de inteles si crezut pentru multi, dar se pare ca se intampla.Tot mai des sunt intalnite cazuri in care multe persoane, recunosc locuri unde nu au fost niciodata, ori spun despre locuri si persoane, fapte petrecute fara sa fi fost nascute in acel timp.Sunt multe de spus si studiat.Numai bine.

39 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine s-a certat? In penultima prop te-ai descris pe tine si cealalta persoana cu care cica m-am certat. laughing
Pai daca stii ce e subconstientul, ai sti ca nu exista corp astral, dar na, vorbim si noi sa nu tacem si apoi ne dam raniti. Salut!

| RuxMorgenstern explică:

Multumesc celor care au fost draguti si au spus ca ei cred in asa ceva si multumesc si celor care au spus ca nu cred pentru ca fiecare crede ce vrea. happy

| RuxMorgenstern explică (pentru Jυsтℓσяγ):

Multumesc ca raspunzi asa frumos nu ca Mădă0611 pentru ca ea spune cu rautate, iar eu am spus sa fiti seriosi. Imi pare rau ca am dat funda dar in acel moment doar raspunsul celui caruia i-am dat funda mi-a aparut! Multumesc pentru sinceritate si politete. Cu bine!

| RuxMorgenstern explică (pentru Mădă0611):

Păstreaza pentru tine te rog cuvintele rautacioase. Eu v-am pus sa raspundeti la intrebare nu sa imi spuneti ca nu exista.Eu v-am intrebat daca voi credeti nu daca exista asa ca te rog nu mai lasa comentarii din astea ok? Nu vreau sa ma cert cu nimeni. Cu bine!
P.S Daca ai ceva rautacios de raspuns mai bine pastreaza pentru tin Mădă0611.

| RuxMorgenstern explică (pentru Mădă0611):

Păstreaza pentru tine te rog cuvintele rautacioase. Eu v-am pus sa raspundeti la intrebare nu sa imi spuneti ca nu exista.Eu v-am intrebat daca voi credeti nu daca exista asa ca te rog nu mai lasa comentarii din astea ok? Nu vreau sa ma cert cu nimeni. Cu bine!
P.S Daca ai ceva rautacios de raspuns mai bine pastreaza pentru tin Mădă0611

| Jυsтℓσяγ a răspuns (pentru RuxMorgenstern):

Nu ai pentru ce sa iti ceri scuze, oricum multumesc de intelegere si numai bine.

| Mădă0611 a răspuns (pentru RuxMorgenstern):

Si ce am zis eu rau? :)) Primul raspuns era pentru tine, restul pentru bagatori in seama, le-am raspuns folosinfu-le cuvintele. Vai de capu' vostru.
Vezi ceva rautacios? --> http://www.tpu.ro/......eriosi-si/ O, Zeus! Daca mai sunteti din astia care nu stiti sa cititi, sau nu va folositi de neuroni, sau neuron, ca sa intelegeti ce cititi, puneti niste stelute la intrebare, sa nu ma mai deranjez cu vreun raspuns, ca voi vedeti cearta in orice discutie. Crezi ca toti stau pe net sa se certe? Praf si pulbere :-j
Da, da, cu bine! :-h

| Mădă0611 a răspuns (pentru RuxMorgenstern):

Raspunsul asta era pentru tine: http://www.tpu.ro/......eriosi-si/ Cine e cu cearta? Nu imi raspunde, nu ma intereseaza ce nu intelegi. Data viitoare sa pui stelute la intrebare.

| RuxMorgenstern explică (pentru Mădă0611):

Am spus ca nu vreau sa ma cert bine?
Si nu am ce sa iti reprosez pentru ca fiecare este cu parerea lui. Daca eu țin cu Jυsтℓσяγ nu inseamna ca sunt in potriva ta bine? Eu am spus ca raspunsurile tale au fost cam rautacioase. Dar fiecare crede ce vrea dupa cum am mai spus de nenumarate ori! O seara buna!