| Maddalinapunct a întrebat:

stiti ceva statusuri noi si frumoase? funda promit celui mai bun... si sa nu fie aceleasi raspunsuri ca oricum dau la primul care a raspuns daca sunt mai multe... dar sa fie frumos! multumesc

1 răspuns:
| yubitha a răspuns:

Daca ´ai nevoie smug? tii cã sùnt ´ aici :* Strigã-mã´? i vin talk to the hand Nù´tsi face griji oh go on ´!"

Cand imi trageai un zambet in sictir, spunandu-mi "hai ma lasi?". Acum roata se intoarce fraiere, tu esti prostu care ma iubeste, iar eu nesimtzita care te amageste.

Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine! Acum, sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat, iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine... Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

Copilu` din mine se tine De nebunii intruna Dar nu-i pierd urma Il voi pastra in suflet pentru totdeauna:X

""-Suflet de copil, lacrimi de adult si esenta tare, asta e fetita care te-a ridicat in picioare:X""

Ne comportam natural si copilareste, de aia lumea ne yubeshte; x

Sunt un om simplu, mai simplu decat tine. Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`!:]•

°De azi arunc totul la gunoi numai vreau nimic nimic inapoi; x

Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!

Eram doar doi copii prosti, stiu ca refuzi sa recunosti oh go on Eu speram in ceva nou. uh erai cu gandu` dupa foste!

ti-ai luat`o`n cap. ce pakat oh go on Acum esti mai de *** kiss Ce s`a intamplat? ti-as fi spus ca te iubesc. da *** n`ar fi rimat

"mi-am batut joc ` de ei, si am facut`o bine. Asa` ca n`ai nici un motiv sa fii suparat` pe mine! rolling on the floor

Ca te-a iubit odataoh go on. si ai pierdut`o. in fine! Nu tine doar d tine daca stai sa te gandesti bN. tot EL ti-a luat`o si TU ca prostul ai lasat-o. ti-a furat`o."

Stioh go on`. poate ca de fapt NU eSti exaCt ceea ce mi-am dorit poate nu esti `printul `ala p care`l sarut pentru. al vraji

Sti ce?! N`am venit sa ma cert! Vrei sa repet?! N`am niciun secret! Revin la subiect... : Ca nu vreau sa te pierd! winkinghappy

Si ce ma face sa nu cedez?! E gandul ca sufletul meu nu e singur"love struck!

Azi ne certam ca`asa e dragostea.maine soarta ne va impaca! love struckkiss

Poate ca a fost o greseala facuta de mine! dar fara intentiehappy, sincer?! nu am observat ca ti-am dat prea multa atentiekiss!"

Sunt rare momentele de pus in rama! Si uite ca viata nu are maini, dar tot iti da cate o palma

Mi-ai zis odata : "Tu nu stii sa lupti!". Oricum nu am ce oferi si ca mine sunt multi! M-asculti? Asculta-ma si tine minte! Oricat de departe as fi. esti tot la mine in minte!

"De ce asculti ce zice lumea despre mine? Tu ma cunosti mai bine las-o sa vorbeasca Ce rost are s-o asculti daca lumea e proasta?"

Credeaty ca ne deespartym din cauza barfelor? Ducetzy`va dracu tarfelor

insa un lucru` n`am crezut...il consideram o barfa...am aflat ca au dreptate: Dragostea e doar o tarfa! straight face. oh go on"

Satula de tine, satula de noi... Stai, nu pleca! Intoarce`te, ia si trecutu` si plecati amandoi oh go on

Sunt atath` de fericiiita.; x.Ca te iubesc` si st`` iubitha`dancing

E timpul` sa facem lucruri`cum le fac ` baietii`. ~ " amageste`i sh paraseste`i ". Sh`telefonul`cui sunah`incontinu`? Al nostru`. deoarece`am invatsat` cum sa facem `jOculsmug

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate. ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!

fundita?:*