| LoveÈℓa a întrebat:

Voi in viata va bazati m-ai mult pe: sentimente, intuitie sau logica?

Răspuns Câştigător
| Raluka98 a răspuns:

Cred ca un pic din toate trei.

13 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pe simturi.

| harciog a răspuns:

Pe moment tataie.

| DianaScorpio a răspuns:

Pe fiecare intr-o masura mai mare sau mai mica in functie de situatie.

| blondissima a răspuns:

Pe niciuna in special, toate m-au inselat cel putin o data.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Ma bazez intotdeauna pe portofel.Acolo am toata intuitia si sentimentele din lumewinking

| Ezyo a răspuns:

Când nu avem informaţii complete, intuiţia ne poate ajuta să luăm decizia bună in orice situatie...happy

| Medis a răspuns:

Uneori in mine se duce o lupta intre logica si sentimente, si inca niciuna nu a castigat.

| rin a răspuns:

Dar cel mai mult mă bazez pe gramatică. Face minuni, zău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mai mult pe intuitie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mai",nu "m-ai".Pe aia ma bazez.

| mary4567 a răspuns:

Sentimente

| RrOoXx a răspuns:

Realitatewinking

| NeedYourLove_5668 a răspuns:

Toate 3 au rol foarte important pentru a ajunge acolo unde dorestihee hee
Azi te poti baza pe intuitie, maine pe logica si poimaine pe sentimentebatting eyelashes
Imprevizibila viata asta blushing