| anonim_4396 a întrebat:

Voi sunteti acum fericiti?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Acum, acum in momentul asta.Nu prea! dar stiu ca vor urma momente frumoase si pentru mine!

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acum da.winking Sper sa am o zi bun azi big grinU esti fericita?happy

daniela
| daniela a răspuns:

Da. Ne-am mutat intr-o casa noua, copilul e sanatos si nu ne face probleme, avem un loc de munca bunut, in casa e armonie...

| Ben. a răspuns:

Da. eu sunt mereu fericit.

| adyth a răspuns:

big grin Da... desi am ceva ce ma framanta.
Dar tu? happy

| JustMeFlory a răspuns:

Acum da! Pana la urmatoarea cearta cu prietenul sau cu ai meistraight face

| julliano a răspuns:

Acum or niciodata (!?)

| jane_5414 a răspuns:

Da acum da, am tot ce imi doresc. Sa speram ca asa o sa fie in continuare.

| nustiucine a răspuns:

Da, si liber fata de multi alti...constrangerile de orice fel, te fac trist...think about itwinking

| lille a răspuns:

Da, pentru ca ma uit la oameni care au cu adevarat probleme si imi dau seama ca alea mele sunt minore.asa ca ma bucur ca viata mea e in momentul asta atat de simpla.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da...momentan da...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sunt!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi permit o urare; Sanatate maxima si fericire brusca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai sa zicem ca eu nu prea, am momentele mele mai nasoale... dar incerc sa ma adun de fiecare data.si m-am bucurat de raspunsurile unora dintre voi, imi plac oamenii care se stiu bucura de micile daruri ale vietii si de dragostea celor din jur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da .sant.si iti doresc la fel.