| anonim_4396 a întrebat:

Voua personal va place viata? Considerati ca e frumoasa? De ce? Ce nota atribuiti vietii personal si subiectiv apoi obiectiv?

Răspuns Câştigător
| EarsOfAFox a răspuns:

Viata in general imi place, e si frumoasa si grea. Oamenii nu prea. Avand in vedere ca restul semenilor tai vor ocupa o buna si nedorita parte din ea. sad
Nota obiectiva e 10. Subiectiva e -1. E prea de rahat uneori. Alteori cu ceva muzica epica si umor bun... e sublima.

9 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Cat timp stau intr-un loc sigur, curat, cald si luminos, imi place :d, in rest nu prea, lumea e plina de chestii care vor sa te manance... :-s

| sublime89 a răspuns:

Viata nu e nici frumoasa, nici urata. Ea pur si simplu e.

| EarsOfAFox a răspuns (pentru sublime89):

Da, maine o sa-ti ucid cu sange rece parintii. Sper ca te poti intretine singur. Hai noapte buna!

| Duucu a răspuns:

Curiozitatea face viața frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare ca o inchisoare.depinde pe ce program tv dai.

| NemNUZ a răspuns:

Pai depinde de perspectiva din care privesti. Sincer nu as spune ca viata e cel mai frumos lucru cel putin momentan. Alergam dupa momente perfecte dupa care ne amintim cu parere de rau clipele frumoase care au trecut fara ca noi sa ne bucuram de ele la maxim. Incerci sa gasesti partea buna in toate lucrurile, dar cateodata nu prea o gasesti. Oricum cum spunea si Dexter (sunt un mare fan ),, Its ok, life doesn't have to be perfect, it just have to be lived''. Nota : 7-6, cat sa treaca la bac

| EnciclopediaProstiei a răspuns:

Uneori nu imi place dar ce dracu sa fac, sa ma omor...
da e frumoasa doar ca suntem noi pretentiosi. se putea sa ne nastem prin kenya sa ne spalam cu pisat, dar cum se putea mai rau, se putea si mai bine. nu e bine sa te multumesti cu putin ca ai sa treci prin viata ca gasca prin apa.
nu stiu ce nota...6 din 10.

| zaratu12 a răspuns:

Da