| alexandrul_3444 a întrebat:

Vreau sa aflu cat mai multe despre proiectia astrala si controlarea visului.Cum as putea sa realizez o proiectie astrala, care sunt modalitatile, oricine e capabil de asa ceva?

3 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Proiectia astrala nu exista...Sa controlezi visele pai asta poti sa faci si ziua imaginanduti anite lucruri...Tu vrei sa controlezi visele nopatea nu cred ca tine de tine

| thealchemist a răspuns:

Nu poti sa faci nici o proiectie astrala.
sa-ti controlezi visele se poate dar ai nevoie de ani de exercitiu ca sa-ti controlezi mintea la inceput treaz iar cind vei reusi asta poti extinde controlul asupra viselor.

| Shammal a răspuns:

Da, oricine e capabil; nu cred ca e vorba de control al visului cat de constientizare a naturii visului; proiectia astrala se poate realiza prin extinderea constiintei, prin intelegerea ca esti o fiinta eterna, un spirit ce are o experienta umana; vezi ca sa poti vedea padurea trebuie sa iesi din ea fiind in ea vei vedea copaci; http://dincolo-de-limite.blogspot.com/......-ryan.html