| Băă_L_Cosmin_1984 a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi pentru dedublare(proiectie astrala)pentru ca vreau in seara asta cu un prieten sa incercam sa ne dedublam.Nu inteleg pasii de pe net, vreau de la cineva care a incercat asta si ce efecte sunt?

3 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

In pauza de la meci, a?laughing

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine, dedublarea mi se pare un mod nu tocmai potrivit pentru a petrece o seara cu un amic.

Metoda prin care am reusit a fost sa intru in sleep paralysis si apoi sa imi imaginez cum imping din maini cu toata forta astfel incat sa ma ridic. De asemenea, iti poti imagina ca te trage cineva in sus, sau cum iti vine tie mai usor.

| 1Mihai1 a răspuns (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu stiu daca ai vazut ultimul mesaj big grin.