| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ a întrebat:

Salut.Imi puteti spune va rog cum il cheama pe baiatul acela cret din "Lemonade Mouth"? Nu stiu cum il cheama in film si nu l-am gasit pe google asa ca m-am gandit sa apelez la voi. Mi se pare dragut. Voua cum vi se pare?
fundita pentru cel mai bun raspunskiss. O zi buna!
Multumesc mult, PRIETENI!

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Blake Michael-Charlie

| EuTeIubesc a răspuns:

Stiu ca era ceva cu numele de familie Hicks.sau ceva de genu'

| ѕოiℓεƒօгოεεℒԾѴℰ explică:

Heyy. Nu este Charlie. Este un baiat cret cu parul saten care ii arata Stellei subsolul (sala de balet, sala de redactie, etc) Stiti la care ma refer? Multumesc mult pentru raspunsuri!