| KeopsJr a întrebat:

Zodiacul este adevarat?

6 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu. Nu exista niciun argument logic care sa demonstreze ceva. Sunt peste 7 miliarde de oameni in lume si doar 12 zodii. E normal sa se nimereasca anumite lucruri la unii oameni. Si cand nu se nimereste, nu bagam in seama, cand se nimersete, tinem minte si ne minunam.

| Theo94 a răspuns:

Nu, este o pseudostiinta, un ex.: sunt 12 zodii in zodiacul european cel putin, si sute de milioane de oameni care "apartin" de el, sau mai mult vorbind de intreg occidentul, sigur se va nimerii la unii ce spune intr-o anumita zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-i se pare cea mai mare prostie, sincer.

| Uvox a răspuns:

Da, este adevarat, există.
Acum daca întrebi cum ca toti ce născuți intr-un semn zodiacal au in comun anumite trăsături specifice semnului iti spun sigur ca este o prostie sinistra.

| HelpingHands a răspuns:

Da, e adevărat! Dar nu zodiacul de la radio, ci faptul că ne naștem cu o anumită zodie. Dedică-ți timp și studiază oamenii cu aceeași zodie. Îți recomand Berbecii care sunt o zodie războinică, sau Leii care sunt mandri și cu înclinație de lideri.

| NCristian a răspuns:

Eu nu m-am luat niciodată după zodiac.