| roxysweety14 a întrebat:

Buna tpuuu... vreau si eu zodiacul adevarat pentru anul 2013 mai ales pentru vara va rog DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| AstroAlex59 a răspuns:

Ce mai buna lucrare de astrologie previzionala pentru anul 2013 este cea a astrologului Gheorghita Coser care ofer o explicatie riguroasa a evenimentelor astrale pe parcursul anului 2013
http://www.scribd.com/doc/118386591/2013-Sau-Eu-Sunt-Propriul-Meu-Obstacol
Funda?

| roxysweety14 explică (pentru AstroAlex59):

Am uitat sa mentionez varsator

| AstroAlex59 a răspuns (pentru roxysweety14):

Te uiti in documentu ala si cauti Varsator e la pagina 202 si ai prognoza generala si pe luni.

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Alege-ţi un site favorit şi spune-i adevărat.
În domeniul ăsta al astrologiei, nu există "adevăr", există doar interpretarea unor date de diferiţi oameni, fiecare cum poate.

| duuh a răspuns:

N-ai sa-l vezi