| pinkmouse375 a întrebat:

Este adevarat ca se schimba zodiacul? Cum? Si de ce? FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| NoX_9315 a răspuns:

Posibil, poftim noul zodiac : http://www.50bani.net/2011/01/s-schimbat-zodiacul-zodiac-nou-2011.html
Si intrebarea ''de ce ''. hmm, acum un an se zicea ceva despre o zodie noua, intre zodia sagetatorului si cea a capricornului numita Ophiuchus. Acum nu stiu sigur, s-ar putea sa fie altceva.

3 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Aiurea.
Nu cred. straight face
sau poate se schimba pentru astia care se nasc acum.

| DeDeChazLee a răspuns:

Daca se schimba zodiacul la persoane nu exista dar daca se schimba la continut adica ce faci in urm zile asta e altceva.

| mihaigold a răspuns:

Nu se schimba