| madutza114 a întrebat:

Credeti ca zodiacul este adevarat(adica prezice lucruri reale din vietile oamenilor?)

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Parerea mea este ca nu.
Daca citesti dimineata un horoscop optimist, in care spune ca vei avea o zi minunata, vei porni ziua bine, astepti sa ti se intample tot ce e prezis, iar orice mica bucurie o asociezi cu horoscopul.
Daca citesti un horoscop mai putin placut, deja vei avea in minte lucruri rele, te vei astepta la neplaceri. Astfel, orice mica neplacere o vei asocia cu horoscopul.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu.E o prostie să crezi în stele.
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai cred de mult și nu din cauză că aș fi avut eu ghinion, dar mi-am dat seama de exisența coincidențelor.
Dacă ar fi fost așa, imposibil ca miliarde de oameni să fie trași la indigo cu același destin. Atunci de ce nu nasc/concep săracii în ziua norocoasă copii ca să aibă noroc? Nu că nu există zodiacul în zona lor, ci pur și simplu, sunt doar coincidențe.

| Ramona000 a răspuns:

La mine aproape toata sunt adevarate

| Against a răspuns:

Eu una, da cred in zodiac.

| moneantonella a răspuns:

Da si iti pun o intrebare Stelele exista? vei raspunde cu da si atunci iti vei da seama de alinierea stelelor de unde specialistii ne spun in fiecare zi zodiacul. sper ca te-am ajutat. Funda?

| Ruxi1234 a răspuns:

Uneori poate prezice lucruri adevarate, uneori nu.Eu nu pre cred, dar acum depende de fiecare persoana.big grin

| Ruxi1234 a răspuns:

Uneori,poate prezice lucruri care ti se vor intampla, uneori nu.Eu nu prea cred in zodiac dar acum depinde de fiecare persoana.:d

| Simina_Mădă_1986 a răspuns:

Nu intotdeauna, odata mi s-a prezis ceva la horoscop si era chiar de bine si mi s-a intamplat ..Niciodata nu poti sa stiiwinking