| Timi08MM1988 a întrebat:

1. Buna TPU. Vreau sa mi se spuna cum trimiti o poza pe Gmail cuiva? Am primit o poza de la o fata cu ea insa eu nu stiu cum sa ii trimit gen o poza pe gmail.com in format JPG nu cred ca daca fac copy paste de pe Facebook linkul pozei mi-l da ceea ce vreau eu sa fie.
2. Cum si de unde imi mai gasesc modelul acesta de combina muzicala pe numele ei... Sanyo Stereo Integrated Amplifier models : ja 377 jt 377 L rd w 477 + pick-up care arata cam de genul asta : https://upload.wikimedia.org/......o_deck.jpg 20201001002656 al meu s-a stricat vreau sa-l inlocuiesc da nu stiu de unde sa il iau. Am inteles ca pe comert nu prea le mai gasesti.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incarci poza/pozele in Google Drive apoi ai optiunea cand trimiti un mail la inserare foto sa trimiti prin G. Drive.
Nu uita sa bifezi ca accesul la vizualizarea fotografiilor sa il aiba persoana care vede poza. O sa-ti apara acolo optiunile.