| munteanuseby80 a întrebat:

1. Ce pot face ca sa nu imi mai apara fisierul "Temp" in C:\?
2. Ce pot face sa imi eliberez spatiu pe C:\?
3.Acum am Windows XP... Daca ar fi sa imi reinstalez Windowsul ce sa aleg? XP/7/Vista?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Foloseste asta: http://www.tutorialepc.ro/ccleaner-optimizare-sistem-de-operare.html si ai sa mai faci ceva spatiu
de asemenea muta ce ai pe ecran si in my documents

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu recomand din mai multe motive, daca vrei ti le si enumar.

Depinde la ce folosesti Windows-ul, daca nu-l folosesti la gaming poti lejer instala un Windows server 2003.
Ca sa-ti eliberezi spatiul, instaleaza aplicatia TuneUp utilities!