| florin_4376 a întrebat:

1.Funda.Dece nu merge Metin2Global? Cand dau sa intre in joc imi zice eroare? 2.Cine stie un metin2 unde faci repede banii si cresti repede si iti da P la puteri la magazine pana in armuri de 70 sau 61+9 si la arme pana in 65 sau 70 +9

Răspuns Câştigător
| jbthemc a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu LRO, Poate ai auzit de jocul Aion, daca nu, uite aici un link cu cateva lucruri despre acest joc : http://computergames.ro/......urea.html.
Ce vreau eu sa iti spun? Ca s-a deschis un nou server privat de Aion, care momentan e in beta, suntem putini deocamdata, insa vom fi multi!
Intra pe site-ul http://pulsargames.no-ip.org/aion/ si hai sa ne intalnim pe un joc foarte complex si foarte captivant!
Te astept!
PS: Toti participantii la beta vor beneficia timp de o luna de cont premium!

8 răspunsuri:
| jbthemc a răspuns:

Multumesc Florine, desigur ca alegerea iti apartine, insa daca o sa te saturi de Metin, esti binevenit pe Aion
Numai bine!

| Denis505 a răspuns:

Daca inca mai vrei sa joci metin2 incearca metin2 explosion2 pe mien pe metin ma cheama Denis505 daca vrei si intri te ajut eu cu cate ceva, serveru e grozav...e alegerea ta

| Maiiiiia a răspuns:

Depinde poate ai si alceva pe langa metin2global deschis si din cauza aceea

| florin_4376 explică:

Bravo jbthemc...Dar nu merita sa ma las de metin2
am lv 90 pe united si pe metin2forceGS am lv 82 sry

| LavricAlexandra a răspuns:

Ma bubu nu iti merge pentru ca te joci prea des pe el tongue

| LRO a răspuns:

Solutia:sa te lasi de metin,e un joc foarte prost realizat si nu merita jucat,cautati un joc real(Perfect world,runes of magick, shaija, AION)acestea sunt jocurile bine realizate nu metin

| Bublles a răspuns:

1.ori ii de la windows(trebuie reinstalat sau mt. reinstalat)asa am patit si euhappysi 2. nu stiu

| Alexandru_Ilie_1995 a răspuns:

Incearca: metin 2 united sau Sony metin 2.