Răspuns utilizator avertizat
| IT4Ever a răspuns:

Toshiba e firma buna de laptopuri de Acer no comment ca is cam praf

| Café18 a răspuns (pentru IT4Ever):

Corectez Toshiba nu e firma buna :) in schimb Acer si Asus chit ca si-au facut prezenta pe piata mai tarziu sunt si ele destul de bune la preturi atat la si componente:) bineilteles nu se compara cu Dell si HP, dar Acer si Asus au un disign placut, mai pe scrut Toshiba din punctul meu de vedere e si ea buna, dar lasa de dorit la capitolul performanta si disign.Si anonim laptop-ul de destul de bun pentru a juca aceste jocuri: GTA San Andreas, nfs si poate un Call of Duty, componenta laptop-ului e fix ca decatopul meu. Daca vrei un laptop special pentru. gaming ti-as recomanda aces Acer:http://www.emag.ro/......EWQHNBBBM/

| Lemon44 a răspuns:

Nu este mare diferenta.1 ar fi mai bun deoarece are 4 gb ram dar pacat ca are linux dar poti pune windows