| ASDbahhh a întrebat:

2 intrebari am si eu, vreau sa imi iau o tableta Asus, si nu stiu ce sa aleg intre Asus fonepad dual core si 3g, sau memopad quad core, dar fara 3g? Si, daca pana la urma o iau pe cea cu 3g, doar bag cartela sim in ea si gata? Fara dongle si alte nebunii?

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Cu 3 g ai internet peste tot si cea lalta doar wifi acuma daca mergi prin deplasari e bun un 3 g daca nu e bun si wifi doar

| ASDbahhh explică (pentru AdrenalinTm):

Asta stiu si eu, eu am intrebat daca doar bag cartela in tableta si gata, un fel the plug and play.