| Larrissa21 a întrebat:

A achizitionat cineva un Alcatel One Touch X'Pop? Sunt nehotarata intre a achizitiona Alcatelul sau un Huawei Ascend Y300. Care ar fi o alegere mai buna?

4 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Eu am si Alcatel si Huawei. Pot spune ca telefoanele Alcatel sunt rezistente la socuri si nu iradiaza foarte rau ( 1W/kg ), pe cand Huawei-urile sunt fragile si iradiaza cam rau ( 1, 4 W/kg ). AM avut un Huawei si nu stiu cum dar cand l-am scos din buzunar ecranul era complet alb. La service mi-au spus ca s-a spart ecranul dar nu si plasticul de peste ecran; putin cam dubios.

| Larrissa21 explică (pentru MihaiEdy1993):

Ma intereseaza si daca merg bine.Adica daca sunt fluente sau au lag-uri si daca ecranul se zgarie foarte usor

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Larrissa21):

Cel putin alcatelul meu merge fluent.

| GOGAIE18 a răspuns:

Eu ma Huawei ascend y300 si sunt foarte multumit de el iar raportul voloare/pret e foarte bunwinking