| Rox_3754 a întrebat:

A cumparat cineva de pe YourPhone.ro? E serioasa firma?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa vezi ca e firma serioasa te uiti jos la (termeni si conditii) acolo pun informatii care spun ca e site legal, in caz ca nu pune termeni si conditii atunci acel site nu respecta regulamentul si nu e de incredere.

| ionutzuck a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un telefon iti recomand sa iei de la eMAG, sunt foarte seriosi am cumparat de la ei de la televizor pana la cabluri de conexiune...a doua zi au fost la usa... transportul e gratuit si au foarte multe produse

| Dorinel a răspuns:

Telefonultau. eu de acolo imi cumpar eu telefoanele!

| Rox_3754 explică:

Adica de ce ti s-a parut ca nu a fost serioasa? eu am citit numai recomandari si pareri de bine, insa nu ma las convinsa asa usor si voiam sa mai aflu cateva informatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea, isi cam bat joc am pus tel. in garantie cand au avut ei chef(peste o luna) nu cand mi s-a stricat. Mai bine iei de pe MobileTrend sau cel mai bine TelefonulTau.

| EngiLoBike a răspuns:

Nu e serioasa si da am cumparat