| BlackPearl a întrebat:

Si-a cumparat cineva telefon de pe yourphone.ro? E bun site-ul?

Răspuns Câştigător
| rockmantic a răspuns:

Telefonul posibil sa fie bun.Problema e la garantie.Nu ai un sediu unde sa te duci sa le pui telefonul pe masa. Daca se strica, si e in garantie, trebuie sa il trimiti prin posta etc.etc.Si dupa zice ca e din vina ta.Mai bine dai un pic mai mult, da macar il iei de la un magazin oficial, cu sediu in orasul tau.Gandeste bine.happy

1 răspuns:
| ilyphone a răspuns:

Da,am cumparat un Samsung galaxy sII,dar nu trebuie sa trimiti vreodata telefonul la ei,sunt dealer direct,deci aveti garantie la producator,nu la ei, ei nu au service! deci nu este o problema la garantie cum afirma rockmantic, nu stie despre ce vorbeste!