| arabu71 a întrebat:

A-m descarcat nero 10, dar in momentul cind vreau sa-l deschid mi-se inchide leptopul si porneste din nou, dar programul nu!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Cel mai bine renuntati la Nero. Eu v-am recomandat chiar ieri o alternativa foarte buna, chiar mai usor de folosit ca Nero!

2 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Nero 10 e cam amricel si ii trebuie multe resurse! ori incearca sa il instalezi din alta parte, poate nu e bun cel care l-ai incercat, sau daca esti un user normal si vrei doar sa scrii niste dvd-uri sau cd-uri instaleaza-ti unul mai vechi, caruia nu-i trebuie multe resurse (nero7, 8) BAFTA!

| Vales a răspuns:

Se poate sa aiba si un mic virus