| maniac a întrebat:

A-r merita sa schimb un 5800 cu un iphone 2g, eu a-s vrea MAI MULT IPHONE PT APLICATII JOCURI ETC.si app mai sunt aplicatii ceva pentru iphone 2?

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

2G-ul e dus...

Eu nu as da 5800-le. E un telefon foarte bun, cu tot ce ii trebuie. Si ce e cel ma important, un soft foarte stabil (Symbian OS v9. 4) cu aplicatii cate vrei. happy

| ronin33dan a răspuns:

Eu nu as lasa 5800 pentru iPhone. 5800 este mai robust, aplicatii garla se gasesc si softul deja are vechime si este destul de stabil.La iPhone... poti sa-l iei pentru figuri! Bafta!

| alexxx a răspuns:

Are dreptate iphonul 2g nu meritalaughing camera de 2 mp.in fine mie somn acum sa iti enumar multe defectewinking