| ReignForest a întrebat:

A văzut careva serialul Penny de la Mars? Dacă da, ce telefon are Penny? Mă refer atunci cănd e sunată apare fundalul negru, dedesubt e scris numele persoanei și apoi apare o pictogramă cu verde sau roșu.E vreo aplicație așa?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Poate fi si nativ, de la sistemul de operare al telefonului (Android, iOS), dar in multe cazuri la mijloc e o aplicatie. Gasesti mai multe variante pe net. Am incercat si eu cateva, dar nu s-au ridicat la asteptarile mele. Ori reactionau greu, blocau telefonul, ori bagau reclame.