| Cristian2003 a întrebat:

(Aceasta intrebara este pentru cei care au descarcat jocuri pe telefon sau pe tableta)Jocurile care costa de exemplu 1usd chiar costa atat sau atunci cand vine factura trebuie sa platesti mai mult?

6 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Te costa exact cat spune, plus TVA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai un card de credit in dolari.Eu stiu ca joc pokerstars.In momentul cand ai dat clcik pe cumpara sau cum spune pe siteul ala de unde vrei sa descarci jocul, alegi cum vrei plata, prin card bancar sau telefon. Daca alegi cardul bancar, trebuie sa dai nr de cont.Ei retrag suma acea de bani si automat primesti un link de descarcare.Mergi la link-ul acela si descarci jocul.E foarte posibil sa poti plati si prin telefon dar noi nu avem credit in dolari ci in euro. Daca vrei, cauta un site de unde poti descarca jocul in euro din contul de la telefon.
Un sfat : Deviruseaza calculatorul sau de unde descarci tu jocul, pentru ca unii virusi sunt extractori de date.Te poti trezi mai tarziu fara bani in card. Succes.

| SonicAndrei a răspuns:

Dacă costă 1 USD atunci atât plătești. Nu se aplică transport sau alt fel de taxe... Eu nu am cumpărat niciodată un joc, dar teoretic plătești 3 lei sau cât e jocul prin card sau pe factură (sau depinde cum alegi să plătești).

| Alexandruza11a a răspuns:

Trebuie sa platesti pe luna suma respectiva daca nu platesti pe luna la timp ti se sterge jocul

| Vlad32 a răspuns:

Cel mai simplu e sa le iei prin card.Dai pe jocul respectiv dai cumpara, completezi ce iti cere (nume, nr de tel etc.) si apoi il poti descarca.

Funda!?

| Vlad32 a răspuns:

Prin card de credit am vrut sa ziclaughing