| BubuuAlecsss a întrebat:

Această pagină web nu este disponibilă.
Google Chrome nu a putut încărca pagina web, deoarece www.facebook.com a avut nevoie de prea mult timp pentru a răspunde. Este posibil ca site-ul să nu funcţioneze sau să aveţi probleme cu conexiunea la internet.
Asta imi spune si nu inteleg de ce. Va rog frumos sa ma ajutati! Multumesc!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Poate a fost serverul ocupat si conexiunea se facea mai greu. Banuiesc ca si-a revenit pana acum happy

| BeYourSelf7 a răspuns:

NU! Aceasi problema am avut si eu la google chrome.Ia-ti Mozilla sau Operahappy