| Didddddddy a întrebat:

Ce parere aveti de placa video nVIDIA geforce 8600 GT 1GB?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Vechitura? Placa de prin 2007-2008. Iti dai seama ca nu ai nici o sansa cu ea in ziua de azi(ma refer la jocurile actuale).

| DeyCj a răspuns:

Este veche pentru gaming, dar pentru orice alte activități în afară de jocuri și randări grafice este bună. Succes

| RaduTN a răspuns:

E bunicică.Are ea 128biti, gddr2 dar nu te poţi juca jocurile din 2014 fără lag.

| Treistariustar a răspuns:

Este o placa veche am eu mai noua si e din 2007. Incearca pe asta la un buget destul de mic http://bit.ly/1pAsD6Z

| Didddddddy explică:

Ce jocuri mi-ar merge pe ea?

| CinevaNou a răspuns (pentru Didddddddy):

Jocurile de pe vremea aia: oblivion, prince of persia SOT...