| yonutz63991 a întrebat:

Acer este o firma buna?

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

Bunicica nu foarte buna! Eu ti-as recomanda Asus, Dell sau HP.
Bafta!

| pwp a răspuns:

Da,este una din firmele de top care fac laptop-uri.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut Ionuţ, da este o firmă foarte bună, am un laptop de multă vreme şi îşi face treaba, dacă ai condiţii bune poate rezista mult, recomand.
O seară plăcută!

| Ash17 a răspuns:

Da, este intr-adevar o firma buna. Atat eu, cat si prietenii mei avem diverse produse de ale lor care rezista in continuare, de mult timp, si functioneaza foarte bine.

| CCs a răspuns:

Acer este foarte bun! Se ocupa in principal cu laptopuri, in general cu Intel core, dar produce si PC-uri!