| cristi021 a întrebat:

Aceste piese sunt compatibile 100% si vreu pareri. http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1340808/

3 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Da, configuratia respectiva este buna pentru jocuri si 100% compatibila. Daca se poate, ai putea sa adaugi mai multi bani pe o sursa mai buna pentru un viitor upgrade.

| Jipa95 a răspuns:

Confuguratie facuta cu picioarele. Nu stiu ce puneti voi procesoare cu gpu integrat daca va luati si gpu dedicat. Si asa ca si idee, cat dai pe 250x-ul ala cu 40 lei mai mult cumperi un 260x.
Si scapa de prastia aia de athlon, arunca si placa de baza, si baga un fx 6300 acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te omori doar cu jocuri frecventa la rami e aiurit de mare. cele de 1600 sunt arhisuficente.