| DeadRedCupcake a întrebat:

Acum 12 minute messul mergea am iesit si acum cand vreau sa intru imi apare
The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see the application event log or use the command-line sxstrace. exe tool for more detail
ce fac?straight face funda

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Precis ţi-ai instalat şi tu messenger 11, 5 ca toţi cei câteva sute ce au invadat site-ul cu întrebări ieri şi alaltăieri... Nu săriţi imediat pe ce apare nou, totul este beta şi plin de viruşi...

| DeadRedCupcake explică (pentru angel74dm):

Il am de cateva saptamani si pana acum nu mi-a facut figurithinking

| angel74dm a răspuns (pentru DeadRedCupcake):

Mă rog, de câteva săptămâni... Dar tot aia e, nu e o versiune stabilă şi o să-ţi facă în continuare probleme, o să ţi se schimbe statusul din minut în minut fără să-l poţi controla şi câte şi mai câte... Sfatul meu: revino la messenger 10.

| RazzyFUnik a răspuns:

Inchide messul de tot si reintra, daca arata la fel... atunci incearca un dezinstal reinstal... ar trebui sa fie o simpla eroare a softului

| nellyneliana a răspuns:

Buna! Dezintaleaza-l pe acesta,sterge-l, apoi, descarci altul si il instalezi.Am mai patit si eu asa.