| LolitaHaze a întrebat:

Acum am facut un videoclip pe VideoPad, iar cand am incercat sa il pun pe youtube nu a mers si mi-a aparut : The.vpj file type is a project file, not an actual video file. Follow these steps to simply convert this to an acceptable file format.

Stiti care e problemaaa??
URGENT

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ravyALEX a răspuns:

Acel fisier care l-ai pus tu pe youtube era un fizier care nu era in format vide ci era un simplu proie t neterminat
Tu trebuie sa te intorci in acel proiect si de la optiuni nu ii dai save as project ci export sau save as mp4 wav sau ce gasesti pe acolo
Funda?